Acetium LOZENGE®

Medicinos priemonė „Acetium LOZENGE®“ – inovatyvus Suomijoje sukurtas produktas – tikras proveržis priklausomybės nuo rūkymo mažinimo rinkoje.

„Acetium LOZENGE®“ – tai saugus ir efektyvus būdas atsikratyti priklausomybės nuo rūkymo! Šio produkto efektyvumu jau džiaugiasi Suomijos, Jungtinės Karalystės ir Graikijos gyventojai. O dabar šią naujovę įsigyti ir išbandyti galima jau ir Lietuvoje!

„Acetium LOZENGE®“ sudėtyje nėra nikotino, todėl Jums nereikės vartoti jokių nikotino pakaitalų, o rūkymo priklausomybė pradės mažėti savaime. Vieną dieną Jūs tiesiog pastebėsite, kad pamiršote rūkymą. Be to, produktas nesukelia šalutinio poveikio.

Kodėl verta rinktis „Acetium LOZENGE®“:

  • saugi ir efektyvi priemonė mesti rūkyti;
  • neturi pašalinio poveikio;
  • sudėtyje nėra nikotino;
  • metant rūkyti nereikia imtis drastiškų pokyčių, pakanka noro atsikratyti priklausomybės, kantrybės laukiant rezultatų ir motyvacijos gyventi sveikai;
  • pamažu sumažėja rūkymo teikiamas malonumas.

Kaip vartoti?

Vartoti „Acetium LOZENGE®“ – paprasta. Kiekvieną kartą rūkydami, įsidėkite pastilę į burną ir leiskite jai tirpti tol, kol rūkysite. Priklausomybė nuo rūkymo dingsta vidutiniškai per 3–6 mėnesius, tiesiog vieną dieną pastebėsite, kad rūkyti nebenorite.

Kaip tai veikia?

Rūkymo proceso metu, su cigaretės dūmais į žmogaus seiles patenka didžiulis kiekis acetaldehidų, kurie didina priklausomybę nuo rūkymo ir yra labai kenksmingi žmonių sveikatai (Tarptautinė vėžio tyrimų agentūra (IARC) juos priskiria I grupės kancerogenams). Burnoje tirpstanti „Acetium LOZENGE®“ pastilė palengva atpalaiduoja L-cisteiną (natūralią amino rūgštį) seilėse ir sujungia iki 90 proc. jose esančių acetaldehidų, kad šie būtų lengvai pašalinti iš organizmoTokiu būdu mažinama priklausomybė nuo nikotino.

Kur įsigyti

Norėdami įsigyti Acetium LOZENGE®, susisiekite su mumis Jums patogiausiu būdu:

tel.nr.: 8 652 11038 arba 8 46 400002

el. paštu: info@osteca.lt

e-parduotuvėje www.maistassveikatai.lt

arba

Adresu:

UAB „Osteca“

Danės g. 47, (įvažiavimas iš Liepų g.)

LT – 92108 Klaipėda, Lietuva